S.M.

S.M. | Feb 21. 2017

Odstranjena leva dojka i bezgavke. Kemoterapijo sem prestala uspešno. Za nekaj časa je bilo boljše, nato pa so se po letu in pol pojavile metastaze. Ko so se pojavile metastaze na pljučih in jetrih sem izgubila upanje. Živela sem v strahu od smrti. Ko ste mi predstavili možnosti GcMAF protokola nisem verjela v celoti. odločila sem se, ker ni bilo drugega upanja. Če bi mi medicina takrat ponudila možnost ozdravitve bi se verjetno odločila za medicino. Tako pa nisem imela izbire. Takrat bi pristala na vse. V prvih 2 mesecih so markerji rasli bolj kot prej. Hotela sem odstopiti od protokola, ker sem mislila da to še bolj spodbuja rast tumorja. Po dveh mesecij je marker začel padati. Dokončno je padel v normalo po štirih mesecih. V petem mesecu ni bilo več metastaz. Sedaj sem v devetem mesecu od začetka protokola GcMAF. Drugi kontrolni posnetek je pokazal čisto stanje. Želim se vam zahvaliti na vsem kar ste storili zame.