R.K.  Brežice

R.K. Brežice

R.K. Brežice | Dec 27. 2022

V 37 letu se mi je pojavil rak debelega črevesja. Kljub operaciji in da so mi povedali da je sedaj vse v redu (odrzano radikalno v zdravo in da raka nimam) so mi predlagali kemoterapijo, kot preventivno, v smislu če je kakšna rakava celica pobegnila po telesu. Draško mi ni rekel ne da, ne ne, temveč, da se odločim sam, kar me je malce potrlo, saj sem pričakoval konkreten nasvet. Vendar mi je razložil, da tega ne sme, ne zakonsko, ne moralno. In da se mora odločati vsak sam. Še razmišljam. Povem pa, da sem dobil ogromno koristnih informaciji, ki jih verjetno nebi nikjer drugje. Posvetil se mi je maksimalno. Hvala Draško