M. L.

M. L. | Oct 28. 2022

Z veseljem sporočam vsem da so moji izvidi izredno dobri. Moja onkologinja ne more verjet da je to res. Naj povem da sem bila prvič pri Draškotu pred letom in pol v paliativni fazi, vendar sem le dobila terapijo (z namenom zelo kratkega podaljševanja). Vendar se je stanje izboljšano izredno hitro, kar lahko pogledate v mojem videu - intervjuju, ki sva ga posnela z Draškotom (je na tej spletni strani). Od cca 50 točk razsoja po telesu in velikem primarnem raku na dojki ni ostalo skoraj nič. Že drugi izvid je napisan "popolna remisija".  Draško, neznansko ti hvala, naj ti Bog povrne !!!