Naši doktori

Prof. dr. onkolog Vladimir Kovčin

Vrhunski strokovnjak na področju onkologije. Predava po svetu in dela na področju zdravljenja onkoloških bolnikov z najnovejšimi terapijami

Dr. onkologije Braulio F. Mestre Fernandez

Instituto Nacional de Oncologia y Radiobiologia, Cuba

Ty Bollinger

Strokovnjak na področju raziskav in intervjujev, informacij v zvezi z rakom. Pisec mnogih knjig o raku. Borec za pravice obolelih in za pravico do informiranosti.

Dr. Ryan Best, ND

Naturopathic Doctor with Specialties In Integrative Cancer Care Treatments

Matthew Cavaiola, ND

Board Certified Naturopathic Doctor in Santa Monica/Los Angeles, CA, Santa Monica, CA